معرفی آژانس‌های مسافرتی، پکیج تورهای ارزان، هتل‌ها و جاذبه‌های دیدنی

درباره ما

سایتی که رسالتش معرفی آژانس‌های مسافرتی، تورها، هتل‌ها، جاذبه‌های گردشگری و آموزشهایی برای راهنمایی در سفر است.

ایده درست کردن سایت «سه سوت سفر» (sesootsafar.com) از هجدهم بهمن ماه سال ۹۷ به ذهن‌مان آمد، گردشگری در ایران تفریحی بسیار پرطرفدار است و منابعی که به معرفی درست جاذبه‌ها و تورهای مناسب بپردازد کم، این تقاضای بالا و عرضه کم باعث سردرگمی مردم عزیز می‌شود. سه سوت سفر در نظر دارد با کمک دفاتر مسافرتی، مسئولان گردشگری کشور و گردشگران این خلا را پر کرده و به‌عنوان یک منبع مورد اعتماد شناخته شود. خانم «بیتا غضنفرزاده» که مدیرعامل سایت سه سوت سفر هستند و با تکیه بر تجربه کاریشان می‌خواهند بستری را درست کنند تا آژانس‌های مسافرتی و علاقه‌مندان به سفر بتوانند تعامل داشته باشند.

در سه سوت سفر آژانس‌های مسافرتی می‌توانند پکیج تورهای خود را قرار داده و آن‌ها را به مخاطبان معرفی کنند.

 نکته مهم این است که سه سوت سفر آژانس‌هایی که می‌خواهند در سایت فعالیت داشته باشند را بررسی می‌کند و در صورتی که آژانسی دارای مجوزهای «سازمان میراث فرهنگی و گردشگری» نباشد تایید نخواهد شد؛ با این کار، سه سوت سفر به مخاطبانش این اطمینان خاطر را می‌دهد که از دفاتر رسمی و قانونی خرید خواهند کرد. مطالبی که در سایت قرار می‌گیرد و به معرفی تورها، هتل‌ها و جاذبه‌های گردشگری می‌پردازد همگی بدون جهت‌گیری می‌باشند تا فرصتی برابر برای صاحبان مشاغل در صنعت گردشگری فراهم شود و گردشگران نیز به اشتباه نیفتند؛ همچنین با توجه به داشتن بستری برای بیان نظرات و انتقال تجربیات بین کاربران و مسافران می‌توان ادعا کرد که نتیجه نهایی تصمیم‌گیری از طریق سه سوت سفر رضایت‌بخش خواهد بود.

در حال حاضر در سه سوت سفر قابلیت خرید تورها یا رزرو بلیط و هتل در نظر گرفته نشده است، سه سوت سفر تنها به‌عنوان پلتفرمی در تلاش است تا پکیج تورهای مسافرتی آژانس‌ها را معرفی کرده و فرصت مقایسه کردن بین آن‌ها و انتخاب بهترین‌شان را به مخاطب بدهد؛ مسافران در صورت انتخاب توری و علاقه به خرید آن می‌بایست با آژانس مسافرتی مربوطه تماس بگیرند.

در حال حاضر فعالیت سه سوت سفر در زمینه‌هایی چون معرفی آژانس‌های مسافرتی، پکیج تورها، هتل‌ها و جاذبه‌های گردشگری شهرها می‌باشد.

در معرفی آژانس‌های مسافرتی اطلاعاتی کامل از صاحبان آن، مجوزهایشان، پکیج‌هایی که ارائه می‌کنند و از این دست موارد می‌نویسیم تا بدانید که از که، چه می‌گیرید. در بخش سفرنامه‌ها، معرفی جاذبه‌های گردشگری و هتل‌ها نیز سعی می‌کنیم در مورد مکان‌هایی بنویسیم که ارزش وقت و هزینه شما را داشته باشند و بتوانید با توجه به آن‌ها برنامه سفرتان را تنظیم کنید. پکیج تورها را نیز به‌صورت کامل معرفی می‌کنیم تا بدانید که با خرید آن در چه هتلی مستقر خواهید شد و چه امکانات و تفریح‌هایی برایتان در نظر گرفته شده است.

برای آژانس‌های مسافرتی نیز بستری جهت تبلیغات و نشان دادن هرچه بیشتر خود و پکیج‌هایشان در نظر گرفته‌ایم؛ همچنین می‌خواهیم به‌صورت آنلاین و حضوری امکانی برای آموزش پرسنل دفاتر مسافرتی درست کنیم تا با استفاده از آن به‌درستی و مناسب پاسخ مشتریان را بدهند، حرکتی که منجر به فروش بیشتر تورها و بالا رفتن رضایت مشتریان از دفاتر مسافرتی می‌شود.

در نهایت لازم به ذکر است که سایت سه سوت سفر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است وهمچنین تحت پوشش شرکت به شماره  ثبتی 539531 میباشد ودر معرفی پکیج تورها و دفاتر مسافرتی قوانین رسمی کشور را رعایت می‌کند.

برنامه‌های زیادی برای آینده داریم، همراه‌مان، همراه سه سوت سفر، باشید.