راهنمای سفر و گردشگری، مقاله گردشگری ورزشی، مقاله گردشگری غذا، مقاله گردشگری سلامت

بهترین پارک آبی های دنیا کجاست

یکی از بهترین نقاط دنیا برای هر گردشگری در داخل و خارج از کشور پارک است. خصوصا اگر این پارک، پارک آبی باشد چرا که آب برای هر آدمی نشاط آور است. در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین پارک آبی های دنیا بپردازیم:

 

لگولند در دبی Legoland Water Park

لگولند در دبی تمام استاندارد های جهانی و امنیتی را رعایت کرده است.سرگرمی های این پارک عبارتند از ماشین لگویی، قلعه اژدها، سوتری های دو نفره، بازی با لگو،نمایش های لگویی و خیلی دیگر از تفریحاتی که این مکان زیبا را به یک جاذبه گردشگری همه پسند در این شهر کرده است.

 

پارک آبی، بهترین پارک آبی دنیا،مقاله گردشگری،سه سوت سفر

 

وت اند وایلد در کاپولی Wet n Wild

این پارک 29هکتاری دارای 25 دستگاه برای بازی و تفریح است. این پارک تنها پارک آبی کشور هاوایی است. در مدتی که مشغول شنا در این محوطه پهناور هستید در هر سمت منظره ایی بی نظیر را خواهید داشت که انرژی فوق العاده ایی را به شما می دهد.

 

پارک آبی، بهترین پارک آبی دنیا،مقاله گردشگری،سه سوت سفر

 

واتر بام در بالی Waterbom

این پارک بسیار زیبا و بزرگ که مساحتی بالغ بر 3.8 هکتار را دارد در واقع یکی از پنج پارک آبی برتر دنیاست. در سال 1993 فعالیت این پارک شروع شد که علاوه بر پارک آبی امکانات دیگری نظیر پارک جنگلی، رستوران و تفرجگاه هم دارد. سرسره های آبی این مجموعه هیجانی وصف ناپذیر است که گردشگران زیادی را به این منطقه می کشاند.

 

پارک آبی، بهترین پارک آبی دنیا،مقاله گردشگری،سه سوت سفر

 

چیم لانگ واتر در گوآنژو

یکی از مقاصد گردشگری زیبا و پربیننده در کشور چین این پارک آبی زیباست. مساحت آن 450 هکتار است. موج سواری در این پارک جز کارهایی است که هر کسی را در اینجا به وجد می آورد. در این مجموعه قسمتی به نام آکوا پلازا هم برای کودکان در نظر گرفته شده است که بسیار هیجان انگیز و پرطرفدار است.

 

 

پارک آبی، بهترین پارک آبی دنیا،مقاله گردشگری،سه سوت سفر

 

پسندیدم

نپسندیدم

پسندیدم

نپسندیدم

از اینکه این مطلب را پسندید، از شما متشکریم!

پسندیدم

نپسندیدم

نظر شما ثبت شد، متشکریم!

پسند شده ها : 3

پسند نشده ها : 0

لینک کوتاه : www.sesootsafar.com/a/0YX

دیدگاه ها و نظرات

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

دیدگاهی ثبت نشده است.