راهنمای سفر و گردشگری، مقاله گردشگری ورزشی، مقاله گردشگری غذا، مقاله گردشگری سلامت

چگونه در سفر با دنیای مجازی ارتباط برقرار کنیم

بیشترین سوال و احتیاجی که در سفر همیشه مطرح بوده این است که چطور می توان همواره در سفر هم با دیگران و در دنیای مجازی ارتباط برقرار کرد و می توان گفت که واضح ترین جوابی که می شود برای آن پیدا کرد هم این است که از طریق اینترنت! اما چطور؟ در این چند پارگراف به توضیح مختصر و مفیدی از این موضوع خواهیم پرداخت.

 

خرید یک سیم کارت ملی:
اولین کاری که باید قبل از ورود به کشور مقصد یا در فرودگاه آن انجام دهید خرید یک سیم کارت ملی یا لوکال است. البته سیم کارت محلی یا لوکال در صورتی بر روی گوشی شما فعال خواهد شد که گوشی شما به اصطلاح در آنجا "unlocked" نباشد. به محض اینکه به مقصد رسیدید به دفاتر مربوطه مراجعه می کنید و به اپراتور آنجا درخواست خود را مطرح می کنید. بهترین نوع سیم کارت برای گردشگران و مسافران موقتی، سیم کارت اعتباری است که هزینه آن از قبل پرداخت شده است. معمولا این سیم کارت ها در کشورهای آسیایی و آفریقایی بهتر از دیگر کشورها کار می کند. همچنین گاهی این سیم کارت ها دارای طرح های تشویقی برای مشترکان جدید خود از جمله مکالمات درون شبکه ایی یا پیام رایگان و یا حجم اینترنت نامحدود برای ساعات اولیه رجیستر می باشد.  

 

دنیای مجازی،اینترنت،وای فای،هات اسپات،سیم کارت،سفر،مقاله گردشگری،سه سوت سفر

 

دستگاه های هات اسپات قابل حمل:
یکی از جدیدترین دستگاه های حال حاضر برای دریافت سیگنال اینترنت دستگاه های هات اسپات است که قابل حمل نیز می باشد. این دستگاه ها همچنین قابلیت اتصال چند دستگاه موبایل به طور همزمان را نیز دارد.  از دیگر مزیت های آن این است که دیگر نیازی به " unlocked" کردن سیم کارت ندارد و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. علاوه بر گوشی، از طریق تبلت و لپ تاپ هم می توان به اینترنت وصل شد. ایمنی بالایی نیز دارد و به آسانی قابل دسترس است.

 

دنیای مجازی،اینترنت،وای فای،هات اسپات،سیم کارت،سفر،مقاله گردشگری،سه سوت سفر

 

سیم کارت بین المللی:
اگر شما از جمله گردشگرانی هستید که به سفر بسیار علاقه مندید و یا به واسطه شغل و حرفه کاری خود دائما در حال سفر هستید، سومین راه و شاید بتوان گفت یکی از مطمئن ترین راه های ممکن برای وصل شدن به اینترنت و ارتباط تلفنی برای شما خرید یک سیم کارت بین المللی است. شما با پرداخت قبض ماهانه می توانید آن را تهیه کنید و به راحتی از آن در هر زمان و مکان استفاده کنید.

 

دنیای مجازی،اینترنت،وای فای،هات اسپات،سیم کارت،سفر،مقاله گردشگری،سه سوت سفر

 

وای فای مجانی:
یکی دیگر از راه های وصل شدن به اینترنت استفاده از وای فای رایگانی است که بعضی هتل ها، رستوران ها و مکان های تفریحی در اختیار مراجعین خود قرار می دهند. شاید راه همیشگی نباشد، اما برای کسانی که گاهی به اینترنت وصل می شود می تواند راه مناسبی باشد. بعضی وقت ها می شود که هزینه ها را برای چیزهای بهتری گذاشت و از خرید هات اسپات یا سیم کارت بین المللی منصرف شد.

 

دنیای مجازی،اینترنت،وای فای،هات اسپات،سیم کارت،سفر،مقاله گردشگری،سه سوت سفر

 

پسندیدم

نپسندیدم

پسندیدم

نپسندیدم

از اینکه این مطلب را پسندید، از شما متشکریم!

پسندیدم

نپسندیدم

نظر شما ثبت شد، متشکریم!

پسند شده ها : 6

پسند نشده ها : 0

لینک کوتاه : www.sesootsafar.com/a/APz

دیدگاه ها و نظرات

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

دیدگاهی ثبت نشده است.