راهنمای سفر و گردشگری، مقاله گردشگری ورزشی، مقاله گردشگری غذا، مقاله گردشگری سلامت

حقایقی جالب در مورد سفرهای هوایی

سفرهای هوایی سفرهای لذت بخشی برای مسافران آن به شمار می رود و آنها معمولا از این نوع سفر راضی هستند. زیرا سریع و راحت به مقصد می رسند. اما درعین حال معایبی مثل هزینه بالا، ریسک بالا در سالم رسیدن نیز دارد. در اینجا به حقایقی می پردازیم که شاید کمتر کسی به آن توجه می کند:

 

هوایی که تنفس می کنید
هوایی که شما در هواپیما تنفس می کنید ترکیبی از هوای بیرون و موتور هواپیماست. بی شک بدون میکروب ودود موتور جت نیست! اما شرکت های هوایی این نکته را گوشزد می کنند که این هوا توسط فیلتر های قوی تصفیه می شود وبا اطمینان می گویند که این هوا از هوای منزل و یا محل کار شما هم تمیزتر است.

 

هواپیما،خلبان،هوای هواپیما،مقاله،سه سوت سفر

 

میز های پشت صندلی
این نکته را بدانید که میزهای پشت صندلی تنها برای خوردن غذا یا قرار دادن لپ تاپ بر روی آن نیست، این میز ها مصارفی از جمله عوض کردن پوشک بچه را نیز دارند! پس مراقب باشید که وقتی غذا از دست شما بر روی آن افتاد هرگز آن را نخورید.

 

هواپیما،خلبان،هوای هواپیما،مقاله،سه سوت سفر

 

یک بار مصرف نداریم
باید به شما بگوییم که پتو، بالش و هندزفری برای همه استفاده می شوند. هیچ وقت دور انداخته نمی شوند تا برای مسافر بعدی جایگزین کنند. پس میتوانند منبعی از ویروس، میکروب و شپش باشند. در استفاده از آنها دقت لازم را داشته باشید.

 

هواپیما،خلبان،هوای هواپیما،مقاله،سه سوت سفر

 

خلبان چه مجوزی دارد
خلبانان در هواپیما نه تنها حق دستگیری مسافران متخلف را دارد بلکه این اجازه را دارند که حتی به آنها دستبند نیز بزنند. یعنی او می تواند در هواپیما مثل یک پلیس وظایف او را انجام دهد.

 

هواپیما،خلبان،هوای هواپیما،مقاله،سه سوت سفر

 

پسندیدم

نپسندیدم

پسندیدم

نپسندیدم

از اینکه این مطلب را پسندید، از شما متشکریم!

پسندیدم

نپسندیدم

نظر شما ثبت شد، متشکریم!

پسند شده ها : 3

پسند نشده ها : 0

لینک کوتاه : www.sesootsafar.com/a/yrW

دیدگاه ها و نظرات

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

دیدگاهی ثبت نشده است.