راهنمای سفر و گردشگری، مقاله گردشگری ورزشی، مقاله گردشگری غذا، مقاله گردشگری سلامت

نکاتی در مورد سفر با کودکان و نوزادان

 

سفرکردن با کودکان هرگز کار سختی نیست؛ درست است که سفر شما را در شرایط جدید و ناشناخته ای قرار میدهد و از طرفی میدانیم بچه های کوچک نیازهای ویژه ای دارند که ممکن است در حال سفر بیشتر هم بشود، ولی تمام اینها میتواند خوشایند باشد وقتی که با آمادگی و برنامه ریزی راهی شوید. اما شاید بد نباشد چند نکته کلیدی را به خاطر بسپارید تا این سفر دلنشین تر شود بسته بندی هوشمندانه برای بسته بندی لازم نیست وسایل خیلی زیادی بردارید. بسیاری از والدین برای اطمینان خاطر خود وسایل زیادی را برای کودکان خود برای مسافرت بسته بندی می کنند در حالی که باید هوشمندانه فقط وسایلی که مورد نیاز است برای سفر آماده کنند و از وسایلی که در همه جا پیدا می شوند مثل پوشک خودداری کنند. لباس هایی که برای کودک بر می دارید بیشتر از نیاز 3 روز نباشد؛ زیرا می توانید در مقصد لباس های کثیف را بشویید.

 

سفر با کودک

 

ذهن خود را آماده کنید
سفرهای طولانی می تواند بسیار خسته کننده باشد ؛ بنابراین در طول سفر نیاز است که استراحت کنید. مسئولیت کودک را به یکی از همراهان خود بسپارید و کمی استراحت کنید.

 

سفر با کودکان

 

سرگرمش کنید
سفر بدون اسباب بازی برای کودکان بسیار سخت و خسته کننده و کسل کننده خواهد بود و ممکن است بیشتر لج بازی کنند و باعث خستگی و عصبانیت شما شوند. بنابراین 3 یا 4 عدد از اسباب بازی هایی که برای کودکتان جذاب است را به همراه داشته باشید. همیشه برای کودک خود یک سورپرایز در نظر بگیرید. زیرا سفرهای طولانی آن ها را خسته می کند و برای آن ها یکنواخت می شود. برای افزایش زمان سرگرمی کودک همه وسایل بازی را همزمان به او ندهید. به عنوان مثال می توانید از وسایلی مانند کتاب رنگ آمیزی، عروسک، پازل و... استفاده کنی. برای کودکان بزرگتر می توانید نقشه راه را تهیه کنید تا جاهایی که از آن گذر کردید را علامت بزند ، این کار سرگرمی خوبی برای او خواهد بود.

 

سفر با کودکان
 

پسندیدم

نپسندیدم

پسندیدم

نپسندیدم

از اینکه این مطلب را پسندید، از شما متشکریم!

پسندیدم

نپسندیدم

نظر شما ثبت شد، متشکریم!

پسند شده ها : 0

پسند نشده ها : 0

لینک کوتاه : www.sesootsafar.com/a/X6m

دیدگاه ها و نظرات

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

دیدگاهی ثبت نشده است.