راهنمای سفر و گردشگری، مقاله گردشگری ورزشی، مقاله گردشگری غذا، مقاله گردشگری سلامت

۳۰ کشور برتر برای مهاجرت؛ بهترین‌ها در داشتن رفاه اقتصادی و اجتماعی (قسمت چهارم)

مهاجرت به کشور جدید یکی از مشکل‌ترین کارهایی است که یک فرد می‌تواند در زندگی خود انجام دهد. هماهنگی و خو گرفتن با فرهنگ و جامعه‌ای نو و شرایطی کاملا متفاوت، یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های مهاجرت است. از اساسی‌ترین دلایل پدیده‌ای به‌نام مهاجرت، یافتن منطقه و شرایطی بهتر برای زندگی است. در ادامه، قسمت سوم لیستی از ۳۰ کشور برتر برای مهاجرت و زندگی را ترتیب داده‌ایم تا بتوانیم شما را در این راه راهنمایی کنیم و از جزییات کار مطلع‌تان کنیم. در ادامه با سه سوت سفر همراه شوید.

لازم ذکر است که این لیست از کشورها توسط InterNations، بزرگ‌ترین جامعه مهاجران تمامی کشورها، برگزیده شده است.

اسپانیا

آب‌وهوا، مهمان‌نواز بودن مردم و وضعیت خوب بهداشتی و رسیدگی به امورات مردم در این زمینه و زمینه‌های پزشکی، چیزهایی هستند که مهاجران اسپانیا از آن رضایت دارند. کمتر از نصفی از مهاجران گفتند که نگران شرایط اقتصادی کشور و ثبات شغلی خود بوده‌اند.

کاستاریکا

عادت کردن به زندگی در کاستاریکا راحت است و مهاجران در اوقات فراغت خود کارهای زیادی برای انجام دادن و تفریح کردن دارند. اما از میان هر ۱۰ مهاجر، ۳ نفر آنها گفتند که درباره‌ی آینده کاری و شغل خود نگران هستند.

پرتغال

تمامی مهارجان پرتقال روی این موضوع اتفاق نظر دارند که این کشور مکانی فوق‌العاده برای بزرگ کردن بچه‌هایشان است. هوای عالی، مردم صمیمی و اتمسفر گرم و دوستانه موجود باعث می‌شود به‌راحتی میان پرتغالی‌ها زندگی کنید. تنها مشکلی که مهاجران نگران آن هستند، موقعیت‌های شغلی کم در این کشور است.

سنگاپور

امنیت فردی و شغلی جزو نقاط مثبت و مهاجرپسند سنگاپور است؛ البته بسیاری از مهاجران از گرانی زندگی در سنگاپور گله‌مند هستند.

مکزیک

کشوری که دارای مردمی بسیار شاد است و جزو شادترین کشورهای جهان است. بسیاری از مهاجران به‌راحتی با مردم مکزیک خو می‌گیرند، دوست پیدا می‌کنند و به‌طور خلاصه جای خود را پیدا می‌کنند. البته، پدرها و مادرها از امنیت بچه‌هایشان گله‌مند هستند.

اکوادور

در اکوادور به‌‌طور کلی زندگی بهتر و باکیفیت‌تری را تجربه می‌کنید و مهاجران نیز خیلی از پیشرفت کلی سطح زندگی‌شان در اکوادور راضی هستند. در ضمن، در کنار زندگی راحت و باکیفیت، در اکوادور پیدا کردن دوست هم کار سختی نیست.

تایوان

امنیت بالا و خدمات عالی پزشکی و سلامت با قیمت مناسب از جمله ویژگی‌های تایوان هستند. با این‌که پیدا کردن دوست در تایوان چالش‌برانگیز نیست، اما یادگیری زبان رسمی این کشور، چینی، جز چالش‌های زندگی در این کشور است.

بحرین

براساس نظر اکثر مهاجران InterNations، بحرین کشوری بسیار مناسب برای زندگی است. خو گرفتن با فرهنگ مردم مشکل نیست و از هر ده نفر، هفت نفر گفتند که از موقعیت شغلی خود و امنیت آن راضی هستند. البته، در ادامه می‌گویند که هزینه تحصیلات در این کشور ارزان نیست.

پسندیدم

نپسندیدم

پسندیدم

نپسندیدم

از اینکه این مطلب را پسندید، از شما متشکریم!

پسندیدم

نپسندیدم

نظر شما ثبت شد، متشکریم!

پسند شده ها : 0

پسند نشده ها : 0

لینک کوتاه : www.sesootsafar.com/a/oYK

دیدگاه ها و نظرات

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

دیدگاهی ثبت نشده است.