راهنمای سفر و گردشگری، مقاله گردشگری ورزشی، مقاله گردشگری غذا، مقاله گردشگری سلامت

۱۵ اپلیکیشن ضروری که هر مسافر و گردشگری باید با آنها آشنا باشد (قسمت اول)

با پیشرفت تکنولوژی، نه‌تنها سبک زندگی، زندگی روزمره و عادت‌ها دچار تغییرات بنیادین شدند، صنایع و کسب و کارهای بسیاری نیز برای به‌روز رسانی خود و استفاده بهتر و بیشتر از منابع و وقت‌، شاهد تغییرات در اساس و روند کاری خود شدند. نه‌تنها تکنولوژی به پیشروی سریع‌تر و راحت‌تر کارها کمک می‌کند، بلکه باعث بازده بیشتر کار نیز می‌شود و یکی از مثال‌های این مهم متوجه صنعت گردشگری و سفر می‌شود. امروزه از طریق سایت‌های اینترنتی و اپلیکیشن‌های تلفن‌های هوشمند، مسافران و گردشگران بسیاری از کارهای وقت‌گیر گذشته را تنها در سه سوت انجام می‌دهند و با خیال راحت وقت‌شان را برای برنامه‌ریزی سفر، جمع کردن وسایل و لذت بردن از سفرشان ذخیره می‌کنند. در ادامه با قسمت اول ۱۵ اپلیکیشن ضروری که هر مسافر و گردشگری باید با آنها آشنا باشد همراه سه سوت سفر باشید.

TripAdvisor

خیلی بهتر است تا پیش از سفر و خریداری بلیط، با حرفه‌ای‌های این حوزه صحبتی کنید و از آنها مشاوره بگیرید تا این‌که اقدام به انجام کاری کنید و وقت‌تان را تلف کنید. برنامه TripAdvisor جایی است که گردشگران و دیگر افراد خبره این صنعت اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند. در این برنامه می‌توانید نظرات و نقدهای بیش از ۷ میلیون منطقه و جاذبه‌های گردشگری در جهان را بخوانید. بیش از ۵۰۰ میلیون نظر و نقد ثبت شده درباره فرودگاه‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها و... در این برنامه ثبت شده که مطمئنا به ‌کارتان می‌آید. این‌که تمامی نظرات و نقدها بیشتر توسط خود مسافران و گردشگران ارسال شده، به شما کمک می‌کند تا بهترین مکان‌ها را برای سفر خود برگزینید.

SkyScanner

برای خریداری راحت بلیط پرواز، برنامه SkyScanner یکی از گزینه‌های خوب موجود است. این برنامه دارای اطلاعات و داده‌های صدها فرودگاه و پرواز است و در کنار این‌ها، به شما قابلیت کرایه وسیله نقلیه و اقامت در هتل را نیز می‌دهد و اطلاعات مراکز خدماتی مختلف در این موارد را در اختیارتان می‌گذارد. سیستم جستجوی این اپلیکیشن پیشرفته است و دارای فیلترهایی است که جستجوی شما برای مرکز مورد نظرتان را بسیار راحت می‌کند و می‌توانید قیمت همه‌ی مراکز مورد نظر خود را ببینید و جمع ماهانه یا سالانه استفاده از آنها را نیز مشاهده کنید و با یکدیگر مقایسه.

Booking.com

با اپلیکیشن Booking.com، به‌راحتی می‌توانید در هتل مورد نظر خود اتاق رزرو کنید. این اپلیکیشن علاوه بر هتل‌ها، آپارتمان‌ها، هتل‌های کوچک خانوادگی، خانه‌های موجود در تعطیلات و حتی خانه‌های درختی و خانه‌های اسکیموها را نیز در خود برای رزرو شما جا داده است!

Airbnb

بعد از اپلیکیشن Booking.com، نوبت Airbnb نیست تا آن را به شما معرفی کنیم. چون اپلیکیشن پیشین، این اپلیکیشن نیز به‌صورت تخصصی در اقامت و رزرو آن به شما کمک می‌کند. در Airbnb می‌توانید آپارتمانی را تنها برای یک شب رزرو کنید، یک قلعه را برای یک هفته رزرو کنید یا یه ویلا را برای یک ماه! تصمیم با شماست!

TouristEye

این اپلیکیشن، در واقع مدیر برنامه‌های اختصاصی سفر شماست. با TouristEye می‌توانید سفر خود را هر جا که هستید برنامه‌ریزی کنید و مرحله به مرحله کارهایی که می‌خواهید انجام دهید را مشخص کنید. این اپلیکیشن دیدنی‌ترین جاذبه‌های هر منطقه را در اختیار شما می‌گذارد و می‌تواند برنامه‌ی حساب‌شده‌ای برای گردش شما ترتیب دهد تا نگران هیچ چیزی نباشید و از سفرتان بیشترین لذت را ببرید.

 

منبع: TravelDailyNews

پسندیدم

نپسندیدم

پسندیدم

نپسندیدم

از اینکه این مطلب را پسندید، از شما متشکریم!

پسندیدم

نپسندیدم

نظر شما ثبت شد، متشکریم!

پسند شده ها : 0

پسند نشده ها : 0

لینک کوتاه : www.sesootsafar.com/a/j25

دیدگاه ها و نظرات

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

دیدگاهی ثبت نشده است.